13 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Podsumowanie 13 Tyskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz


Zakończone 12 maja br. 13 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz cieszyły się dużym zainteresowaniem. Imprezę tą odwiedziło około 4 tysięcy osób natomiast swoją ofertę prezentowało około 90 firm z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Osoby które były na etapie podejmowania decyzji budowy domu mogły na targach zapoznać się z ciekawymi projektami i rozwiązaniami architektonicznymi domów różnej wielkości, natomiast inwestorzy chcący ominąć trud związany z budową mogli zapoznać się z ofertą gotowych domów. Dla każdego etapu budowy można było coś ciekawego znaleźć łącznie z propozycjami aranżacji otoczenia przydomowego, a także wyposażenia i urządzania wnętrza swojego lokum.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się prelekcje w ramach seminarium „Dom Energooszczędny”
w pierwszym dniu targów, a szczególnie prelekcja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na temat dofinansowania do domów energooszczędnych oraz przedstawicieli Śląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego na temat: Budynek energooszczędny w świetle najnowszych regulacji prawnych.
Innowacyjne produkty oraz technologie zostały nagrodzone Złotymi Filarami Budownictwa oraz Nagrodą Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego (z wynikami konkursu można się zapoznać tutaj).
Impreza ta po raz kolejny wykazała, jak jest ważna dla środowiska budowlanego i inwestorów, którzy w dobie tylu oferowanych na rynku produktów i technologii mogą w jednym czasie i miejscu porównać oferty, zasięgnąć informacji i uzyskać porady fachowców.
Organizatorem targów było Biuro Promocji i Wystaw ASTRA, które zaprasza na kolejną edycję Tyskich Targów Budownictwa w roku 2014.
 

Patronaty branżowe:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w TychachCech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach


Patronaty medialne: