38 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażania Wnętrz "Jesień 2010"

PODSUMOWANIE

Zakończone w dniu 26 września br. 38 Międzynarodowe Targi Budownictwa "JESIEŃ 2010" oraz 12 Targi Instalacyjne "INSTAL SYSTEM 2010" należy ocenić jako udane.

W targach uczestniczyło około 150 firm z różnorodną tematyką. Odwiedzający targi mogli znaleźć dla siebie szereg propozycji i rozwiązań.

Na targach prezentowano szereg nowości, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Duża frekwencja na zorganizowanych w trakcie targów seminariach i konferencjach na temat "Domu Energooszczędnego" oraz wykorzystaniu energii słońca, wiatru, wody i ziemi - 4 x E świadczy o potrzebie takich spotkań na tematy przybliżające inwestorom, jak w praktyce zastosować takie rozwiązania.

W trakcie imprezy zorganizowane były Śląskie Mistrzostwa Instalatorów. Oprócz możliwości wykazania się umiejętnościami biorących w nich udział instalatorów,  poszerzyły zwiedzającym wiedzę na temat współpracy systemów solarnych z tradycyjnym ogrzewaniem.

Targi odbyły się po raz drugi w nowej Hali Wystawienniczej i ich zakończona jesienna edycja potwierdziła, jak była ona potrzebna w Bielsku - Białej. Targi odwiedziło około 6 tysięcy osób.

Zapraszamy wszystkich na wiosenną edycję targów w roku 2011, które odbędą się w dniach 8 - 10 kwietnia.

 
Patronaty branżowe:
Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa
 
Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
 
 
Patronaty medialne: