Co na Targach

pasek-tarcza-kopia1602490247

Informacje ogólne o Targach EKOstyl
 
Targi zdrowej żywności i zdrowego stylu życia EKOstyl dedykujemy tym wszystkim, którzy dbają o zdrowie i chcą żyć w zgodzie z naturą.
 
Na targach pojawiają się:
  • producenci certyfikowanych  i tradycyjnych wyrobów zdrowej żywności organicznej,  ekologicznych ubrań, produktów zero waste i akcesoriów wyposażenia wnętrz.
  • Będą też  prezentowane naturalne produkty i terapie  dla zdrowia i urody, zabiegi, ekokosmetyki, naturalne środki czystości i suplementy diety. Ponadto prelekcje, warsztaty, prezentacje, porady dietetyczne i zdrowotne
  • na zwiedzających oczekiwać będzie  200 wystawców z bardzo bogatą, atrakcyjną ofertą
  • można też pozyskać solidna dawkę wiedzy – poprzez udział w interesujących targowych wydarzeniach -  prelekcjach i zajęciach edukacyjnych
  • Na targach będzie wyjątkowa okazja, aby dokonać „zdrowych zakupów” oraz zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki.

Zdrowa żywność na Targach EKOstyl

Zgodnie z powiedzeniem Twoje zdrowie w  twoich rękach - rośnie świadomość - iż właściwe, zdrowe odżywianie jest gwarantem dobrego zdrowia i lepszego samopoczucia. Na targach pojawią sie producenci żywności organicznej i lokalne ekologiczne gospodarstwa rolne oferując najwyższej jakości produkty jak wędliny, nabiał, produkty zbożowe, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie. Warto skorzystać z okazji i zrobić smakowite i zdrowe zakupy na świąteczny stół.

 

Zdrowy styl życia na Targach EKOstyl

Na stoiskach wystawców można będzie poznać prezentowane tam nowoczesne, naturalne  terapie, sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.
Pojawiło się na targach wiele nowych, wartościowych,  produktów, w tym unikalne,, świeże, wegańskie ekokosmetyki i suplementy, zdrowotne syropy z ziół, ekologiczne przyprawy.
Promujemy tez na targach ideę Zero Waste czyli jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum.

 

Atrakcje i wydarzenia towarzyszące

 Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

 
   STREFY Pokazów Kulinarnych    –  dania kuchni polskiej z wykorzystaniem produktów ekologicznych. Pokazy i degustacje.  Do Strefy Kulinarnej zaproszenia zostali m. in. Remigiusz Rączka z pokazami kuchni śląskiej oraz Wiesław Wróblewski z pokazami kuchni beskidzkiej.
 
   STREFA EKOdom   – rozwiązania ekologiczne dla domu i otoczenia, odnawialne źródła energii

   WYKŁADY, Prelekcje    – w sali konferencyjnej na terenie targów.

   EKOPRZEDSZKOLE     – w którym  będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów  pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować  w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.

   PIKNIK EKOLOGICZNY     – edukacja i zabawa

 

W dobie zanieczyszczonego  środowiska, skażonej żywności  i zalewie wszechobecnej chemii -   warto poszukać zdrowej alternatywy.Taką alternatywą są z pewnością prezentowane na targach ekoprodukty – mają jeden wyróżnik – są produkowane dla dobra człowieka, służą zdrowiu, dodają energii i podnoszą jakość życia.

Dlatego warto przyjść na Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia - Ekostyl 2021

 ·         Od 19 do 20 czerwca 2021 w Hali pod Dębowcem w Bielsku Białej, ul. Karbowa 26

·         Oczekuje na gości ponad 200 wystawców
·          prelekcje, warsztaty,  degustacje i pokazy
·         Szansa na  oryginalne ekologiczne zakupy

 

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich. Zapraszamy!


   DLA ZWIEDZAJĄCYCH        CO NA TARGACH        PRELEKCJE        DOJAZD   

     LISTA WYSTAWCÓW         ZAPYTAJ O STOISKO  


Jesienne imprezy w roku 2021

 Targi EcoSilesia, 3-4 września 2021, KATOWICE

  

9 Targi EKOstyl, 19-21 listopada, BIELSKO-BIAŁA  


pasek-tarcza-kopia1602490247