Giełda Kooperacyjna B2B - Rejestracja

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna B2B

22 września 2017, Bielsko – Biała

w ramach 52 Międzynarodowych Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz "JESIEŃ 2017" oraz 19 Targów Technik Grzewczych i Zielonych Energii "INSTAL-SYSTEM 2017"

Organizator targów  Biuro Promocji i Wystaw ASTRA oraz Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach zapraszają do udziału w  

Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej B2B dla przedsiębiorców. 

Spotkania B2B są jedną z najbardziej efektywnych form nawiązywania współpracy, nie wymagającą angażowania środków finansowych. W jednym dniu i miejscu przedsiębiorcy mają możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych z wieloma krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Przygotowywana na tę okazję przez Zespół Enterprise Europe Network specjalna platforma internetowa umożliwia zarejestrowanie swego uczestnictwa, wprowadzenie informacji o firmie, wybór interesującego nas kontrahenta spośród innych uczestników, umówienie na konkretną godzinę i przy konkretnym numerze stolika 20-minutowych spotkań (system pozwala akceptować lub odrzucać zaproszenia). Spotkania odbywają się w specjalnie do tego celu wyznaczonej i zaaranżowanej strefie usytuowanej na stoisku Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej.

 

Giełda  odbędzie się pierwszego dnia targów  22.09.2017 r. na terenie targów. Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26, Bielsko-Biała

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI: 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

Preferowane sektory:

Materiały budowlane i ich komponenty

Narzędzia i maszyny budowlane

Wyposażenie wnętrz

Stolarka otworowa, dachy, ogrodzenia 

Systemy grzewcze i instalacyjne, systemy zarządzania energią w budynku

Wentylacja, klimatyzacja

Instalacje do pozyskiwania energii z OZE                                    

Rynek mieszkaniowy 

Instytuty i instytucje oraz wydawnictwa branżowe 

Udział w spotkaniach B2B jest nieodpłatny! 


JAK TO DZIAŁA?

Trzy proste kroki:

1. Rejestracja na stronie spotkań B2B i utworzenie profilu firmy: https://b2bharmo.com/Bielsko2017 w zakładce "Register". Utworzony profil firmy pozwala na szczegółową prezentację działalności firmy i określenie zakresu poszukiwanej współpracy oraz partnera. Po rejestracji uczestnik otrzyma weryfikujący email.

2. Wybór partnerów do rozmów oraz akceptacja przychodzących zaproszeń ze strony innych zarejestrowanych firm.

3. Na kilka dni przed wydarzeniem każdy uczestnik otrzymuje wygenerowany przez system indywidualny harmonogram spotkań.

 ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!!!