Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna B2B na targach!

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej B2B dla przedsiębiorców organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa "JESIEŃ 2017"

Spotkania B2B są jedną z najbardziej efektywnych form nawiązywania współpracy, nie wymagającą angażowania środków finansowych. W jednym dniu i miejscu przedsiębiorcy mają możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych z wieloma krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Przygotowywana na tę okazję przez Zespół Enterprise Europe Network specjalna platforma internetowa umożliwia zarejestrowanie swego uczestnictwa, wprowadzenie informacji o firmie, wybór interesującego nas kontrahenta spośród innych uczestników, umówienie na konkretną godzinę i przy konkretnym numerze stolika 20-minutowych spotkań (system pozwala akceptować lub odrzucać zaproszenia). Spotkania odbywają się w specjalnie do tego celu wyznaczonej i zaaranżowanej strefie usytuowanej na stoisku Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej. 

Giełda  odbędzie się pierwszego dnia targów  22.09.2017 r. na terenie targów. Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26, Bielsko-Biała. 

Rejestracja już wkrótce! więcej informacji --> http://www.targibielskie.pl/gielda-kooperacyjna-b2b