Podsumowanie

50 Międzynarodowe Targi Budownictwa oraz 18 Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii zakończone sukcesem.

 

 Rekordowa liczba innowacji i  budowlanych premier, gratulacje i życzenia dla organizatorów

 

 

Zakończone w niedzielę targi systematycznie uatrakcyjniają i powiększają swoja ofertę, zyskując prestiż i znaczenie.

W jesiennej edycji - 200 wystawców, innowacje i najnowsze techniki budowania, duża liczba gości z Czech i  Słowacji, kontrakty podpisywane na stoiskach, ważna i atrakcyjna dla odwiedzających konferencja targowa – tak w skrócie można opisać to wydarzenie.

Targi zaszczycili swoją obecnością znakomici goście w tym Premier RP, poseł do parlamentu europejskiego, prof. Jerzy Buzek, I Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz oraz z-ca Prezydenta Miasta Bielska – Białej Przemysław Kamiński. Z racji jubileuszu otrzymaliśmy gratulacje i życzenia od władz samorządowych miasta i regionu, partnerów czeskich i słowackich, stowarzyszeń i izb branżowych, za które serdecznie dziękujemy.

Po raz kolejny targi stały się ważnym spotkaniem dla branży, atrakcyjnym zarówno dla profesjonalistów, jak i  inwestorów, osób planujących budowę, remont bądź modernizację budynku. Była to doskonała okazja do bezpośrednich spotkań i rozmów, wymiany doświadczeń, poznania nowych technologii i kierunków rozwoju branży. Na stoiskach targowych przedstawiciele wystawiających się firm udzielali fachowych porad i konsultacji, można było znaleźć cenne informacje i inspiracje niedostępne gdzie indziej.

Oblegane były  stoiska  prezentujące innowacyjne materiały i techniki budowlane, dzięki którym można zbudować ciepły dom. Pełne zwiedzających były też ekspozycje z urządzeniami i instalacjami zapewniającymi oszczędności energii i komfort cieplny pomieszczeń. 

Targi spełniły oczekiwania zarówno zwiedzających, jak i wystawców – wielu z nich zadeklarowało swój udział w kolejnej edycji targów w roku 2017.

Organizatorem targów było Biuro Promocji i Wystaw ASTRA, które dziękuje wszystkim Wystawcom za udział w targach oraz zwiedzającym za okazane zainteresowanie i zaprasza  na kolejne edycje targów budownictwa w Bielsku-Białej.

dsc-06701474983807 21474983846 

img-65591474983875 11474983940

 

 GALERIA ZDJĘĆ