Podsumowanie

47 Międzynarodowe Targi Budownictwa
"TWÓJ DOM 2015"


Sukces targów - zadowolenie wystawców i gości.

 
 
Targi  systematycznie uatrakcyjniają i powiększają swoja ofertę, zyskując prestiż i znaczenie.
 
W tym roku: rekordowa ilość wystawców, ponad 20% większa frekwencja zwiedzających, w tym liczni goście
z Czech i Słowacji, kontakty międzynarodowe, istotne dla branży konferencje i prezentacje  - tak można w skrócie podsumować zakończone w niedzielę 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej.

Zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.
 
Zawsze pełne zwiedzających były stoiska firm z urządzeniami i instalacjami zapewniającymi komfort cieplny pomieszczeń. Wszyscy zainteresowani mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne, a także  uzyskać porady profesjonalistów i praktyków.
 
Uwagę gości przyciągały też  piękne ekspozycje z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem wnętrz w ramach Strefy Dobrych Wnętrz. Była to nowa propozycja targów dla zwiedzających, która z pewnością będzie kontynuowana
w przyszłości.

W związku z wprowadzaniem dopłat rządowych do instalacji OZE na potrzeby gospodarstw domowych
- na targach pojawiło się wiele firm oferujących najnowsze rozwiązania w tej branży.
 
Wiele osób zainteresowanych tematem  szukało porad i pomocy na  wykładach prowadzonych na konferencjach
i na Wyspie Nowości. Do wygłoszenia wykładów zaproszono europejskiej sławy twórcę i propagatora tej idei p.Guntera Schlagowskiego.Wykłady znanego w Europie praktyka wzbudziły powszechne uznanie i podziw dla jego ogromnej wiedzy.
 
Podczas uroczystego otwarcia Targów "TWÓJ DOM 2015" organizator  Targów Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA" uhonorowane zostało pucharem  Wojewody Śląskiego za "organizację i wkład w rozwój budownictwa na terenie Województwa Śląskiego". Nagrodę dedykujemy wszystkich wystawcom oraz zwiedzającym, dzięki którym każdego roku mogą odbywać się Targi na najwyższym poziomie.
 
Targi spełniły oczekiwania zarówno gości targowych, jak i wystawców – wielu z nich deklarowało swój udział
w kolejnej, jesiennej edycji Międzynarodowych Targów  Budownictwa w Bielsku-Białej.
 
Zapraszamy na następną edycję targów „TWÓJ  DOM” w roku 2016.