Strefa Oszczędności Energii

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia targowej

STREFY OSZCZĘDNOŚCI ENERGII

przygotowanej dla inwestorów zainteresowanych sprawdzonymi, pewnymi sposobami zmniejszającymi zużycie energii i koszty eksploatacyjne budynków mieszkalnych i publicznych.

Na ekspozycji prezentują się firmy z najnowszymi rozwiązaniami i urządzeniami gwarantującymi racjonalne, niskie zużycie energii , a jednocześnie zapewniającymi komfort cieplny i wysoką jakość zamieszkania.
Odbywać się będą prezentacje, pokazy, można będzie skorzystać z porad ekspertów i praktyków przy rozwiązywaniu konkretnych problemów .

Postęp technologiczny w tej branży energooszczędnych rozwiązań jest imponujący, jednocześnie rosną też oczekiwania inwestorów. W sytuacji systematycznie rosnących cen energii - celem tego wydarzenia jest
- popularyzowanie oszczędności energii i efektywności energetycznej budynków,
- inspirowanie i przybliżanie budującym najnowszych rozwiązań i sprawdzonych w praktyce instalacji dla zmniejszania rachunków za energię,
- minimalizowania kosztów utrzymania budynków mieszkalnych i publicznych.

Dzięki temu możemy wszyscy zyskać, zaoszczędzone pieniądze pozostaną w naszych kieszeniach, mniej zanieczyszczeń trafi do środowiska naturalnego, zwiększy się udział OZE w zaopatrzeniu naszych potrzeb energetycznych, uzyskamy też realną poprawę jakości powietrza w Polsce.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji tych celów!