Strefa pokazów i fachowych porad

STREFA POKAZÓW I FACHOWYCH PORAD

prowadzona przez
Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych

ssrw1536655678

 

56 Międzynarodowe Targi Budownictwa JESIEN 2019 w Bielsku-Białej to miejsce gdzie możemy zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania z branży, zaobserwować nadchodzące trendy, które już niedługo wejdą lub już weszły na rynek budownictwa.
Targi to także wiedza, która jest niezbędna przy realizacjach różnych projektów.
Zapraszamy wykonawców i inwestorów do odwiedzenia stoiska Stowarzyszenia specjalistów Robót Wykończeniowych, gdzie będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy i zapytać o fachowe rozwiązania. Na miejscu do dyspozycji będą rzeczoznawca z kategorii robót wykończeniowych i wykwalifikowani wykonawcy stowarzyszenia.
Udzielone rady i wskazówki pomogą państwu ustrzec się od najczęściej popełnianych błędów wykonawczych, a co za tym idzie uniknięcia kosztów z tym związanych.

 

PARTNERZY STREFY POKAZÓW I PORAD:


logo-redmaks-5b1551796425
Firma REDMAKS

Firma Redmaks s.c. jako wyłączny dystrybutor maszyn Sigma w Polsce pragnie Państwu zaprezentować swoją ofertę profesjonalnych narzędzi dla Glazurników.
Sprzedaż tych maszyn prowadzimy od ponad dwudziestu lat a zaufanie do marki Sigma zdobywamy poprzez jakość Premium.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz spotkania z naszym doradcą podczas targów branżowych, gdzie zaprezentujemy najnowsze i najpopularniejsze modele maszyn.
Dla zwiedzających oprócz pokazu oferujemy również rabaty. "

logo-sigma-ombra-20051551796469
Osoba odpowiedzialna:
Norbert Gąsiorowski
n.gasiorowski@oktaw.eu


Sklep z materiałami budowlanymi HEFAJSTOS.

Dystrybutor profesjonalnych narzędzi do prac wykończeniowych.

hefajstos-logo1551796510
Osoba odpowiedzialna:
Marek Lekan
lekan.m@interia.pl


Firma MIRA BYGGEPRODUKTER A/S

Tematem wiodącym będzie: wykonanie skutecznej hydroizolacji w łazience w myśl zasady „zrób to sam” – oraz tajniki klejenia płytek i fugowania.
 MIRA BYGGEPRODUKTER A/S zajmuje się produkcją zaawansowanych technologicznie mineralnych materiałów budowlanych od ponad 50 lat.

Produkcja naszych materiałów odbywa się w miejscowości Gadstrup, niedaleko Kopenhagi w Danii. Doświadczenie oraz swoja pozycję na rynku budowaliśmy w oparciu o wymagający rynek skandynawski.

Mira Polska Sp. z o.o. działa od kilkunastu lat na lokalnym rynku pozyskując do współpracy najlepsze firmy wykonawcze i handlowe.

Oferta obejmuje produkty umożliwiające wykonanie wszystkiego rodzaju okładzin takich jak płytki ceramiczne, kamień naturalny, mozaiki na wszystkich rodzajach podłoża występującego na budowie z wyjątkiem bitumicznych izolacji i mas, parkiet, wykładziny dywanowe na podłożach mineralnych, drewnianych oraz stalowych.

fugi-banner1568292554 izolacje-banner1568292563 kleje-banner1568292571

MIRA POLSKA Sp. z o.o.
44-240  Żory
Boczna  8
Telefon: 32 756-00-31, 756-00-32
Strona www: www.mira.pl
e-mail: info@mira.pl