Szczupła sylwetka Twój cel

Szczupła sylwetka Twój cel

 

sobota 16 listopada godz. 11.00  - 13.00  Sala konferencyjna
 
"Słuchając swojego ciała" to tytuł dwugodzinnego wykładu, który zostanie przedstawiony przez czteroosobową grupę Better Life:
Małgorzatę Skrzypczak - dietetyka,
Beatę Lorek - fizjoterapeutę,
Aleksandrę Nawrat - trenera personalnego oraz
Michała Skrzypczaka - coacha.
Prelegenci opowiedzą o tym, jak odczytać sygnały płynące z własnego ciała w obszarach odżywiania, ruchu, oddechu, a następnie jak skutecznie wprowadzić w życie zmiany bazujące na poczynionych obserwacjach.

 

Nasze ciało codziennie dostarcza nam masę sygnałów, które są cennymi wskazówkami, jak dbać o własne zdrowie - co nam sprzyja, a czego unikać. Oczywiście, istnieją pewne ogólne i prawidłowe zalecenia zdrowotne, jednak każdy jest odmiennie uwarunkowany - genetycznie, środowiskowo i w zakresie stylu życia. Dlatego w obszarze poprawy i utrzymania zdrowia rozwiązanie "One size fits all" nie istnieje i dlatego konieczne jest nauczenie się wsłuchiwania w coś, co w przypadku człowieka możemy nazwać intuicją. Niestety, w pośpiechu dnia codziennego nie zawsze potrafimy, a nie rzadko nie chcemy, podążać za naszymi rzeczywistymi potrzebami. Słuchanie własnej intuicji jest bowiem jednym z istotniejszych kroków na drodze do przywrócenia naturalnej równowagi organizmu, w tym - nawiązując do motta bieżącej edycji targów EkoStyl - do osiągnięcia prawidłowej sylwetki ciała.
Wydarzenia na   FACEBOOK  
 
Gabinet Dietetyczny „Marchewka”
Ul. gen Józefa Kustronia 99
43-300 Bielsko-Biała