X Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Duże zainteresowanie X Tyskimi Targami Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Takiego zainteresowania, jakie odnotowano na zakończonych właśnie targach dotąd nie było. W trakcie trzech dni targowych imprezę tę odwiedziło ponad 6 tys. osób, głównie zainteresowanych budową bądź modernizacją domu lub mieszkania. Goście  interesowali się wszystkim co związane jest z budownictwem, bowiem budownictwo stale zmienia i udoskonala swoje propozycje , oferty i produkty. 

Jak powiedział otwierając targi z-ca przewodniczącego Rady Miasta Tychy Pan Marcin Rogala w ostatnich miesiącach odnotowano w Tychach znaczące ożywienie w budownictwie mieszkaniowym, być może ten fakt jak i widoczna, intensywna kampania reklamowa imprezy sprawiły, iż tak wiele osób zainteresowało się ofertą targową. Wystawcy nie kryli swojego zadowolenia, wielu z nich już teraz deklarowało swój udział w targach w roku przyszłym.

Na targach można było się zapoznać z wieloma atrakcyjnymi technologiami i nowościami budowlanymi, ciekawymi ofertami z branży technik grzewczych oraz wyposażeniem wnętrz. 

Z okazji jubileuszu wystawcy uczestniczący od wielu lat w tej imprezie zostali uhonorowani specjalnymi, jubileuszowymi statuetkami. Odbył się też uroczysty wieczór dla Wystawców w restauracji Arena, gdzie firmy prezentujące nowe, innowacyjne produkty i materiały budowlane otrzymały trofea targowe w postaci Filarów Budownictwa.

W ostatnim dniu targów rozlosowane zostały nagrody dla gości targowych,  można było wygrać akcesoria do wyposażenia łazienek i aranżacji wnętrz ufundowane przez wystawców oraz kupon budowlany o wartości 1 000 zł ufundowany przez organizatora.

Do zobaczenia za rok na następnej edycji targów.

 

Patronaty branżowe:
Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w TychachCech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach
 
 
Patronaty medialne: