Zostań Wystawcą

nag-e-pasa1605536682

Zapraszamy do skorzystania z możliwości  powiększenia obrotów firmy i dotarcia do nowych grup odbiorców, poprzez skorzystanie z naszego nowego internetowego projektu handlowego pod nazwą

E-Pasaż Handlowy Targów EKOstyl


Pasaż powstał  jako efekt organizowanego od 8  lat w Bielsku-Białej wydarzenia pod nazwą Targi EKOstyl  Zdrowa Żywność, Styl Życia, Ekorodzina,  które za każdym razem przyciąga tłumy odwiedzających. Ma umożliwić świadomym konsumentom dostęp do bardzo szerokiego asortymentu ekoproduktów, oferowanych przez wystawców targowych, jak i innych najwyższej jakości wyrobów spożywczych i prozdrowotnych. Przy projektowaniu Pasażu wykorzystane zostały wieloletnie doświadczenia organizatorów tego wydarzenia.

Debiut Pasażu w internecie poprzedzi intensywna kampania promująca to wydarzenie prowadzona w oparciu o kontakty z odwiedzającymi kolejne edycje Targów EKOstyl, współpracę z partnerami branżowymi i biznesowymi a także doświadczenia i kontakty w mediach.

 

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy ->>

Zapytanie o ofertę

Państwa dane osobowe w celu związanym z uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych przez Astra Biuro Promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka oraz w celach marketingowych i statystycznych jest Astra Biuro Promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

*Pole wymagane